Reklamlar  

Gönderen Konu: 30 Agustos Zafer bayramı Kortejı  (Okunma sayısı 664 defa)

Admin

• Admin
  • Süper Üye
    • CMK - HFC Cadde Motor Klubu
30 Agustos Zafer bayramı Kortejı
« : 19 Ağustos 2014, 03:13:24 ös »

30 AĞUSTOS KORTEJİ

Birçok Motosiklet Kulübünün de Katılımıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı Kortejimizi bu yıl "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI VE ŞEHİTLERE SAYGI SÜRÜŞÜ" olarak düzenliyoruz. Dosta Düşmana "BİZ BURADAYIZ" demek, değerlerinize sahip çıkmak için bize katılın. Kortej sırasında Güneydoğu'da cinayete kurban giden motosikletçi kardeşlerimizi anacak ve onların davalarının sonuna kadar takipçisi olacağımızı bir kez daha hatırlatacağız.

Katılımcı motor kulüplerinden isteğimiz fermuar düzenine ve güvenli sürüş konularına hassasiyet göstermeleridir.Motorlarımızı Bayraklarımızla Donatalım, Kırmızı ve Beyaz renkler ağırlıkta giyinelim ve bu anlamlı günü daha da anlamlı hale getirelim.

PROGRAM

KORTEJ
 Anadolu yakası Kortej için buluşma yeri Suadiye Oteli Önü
 Buluşma Saati : 12:30
 Hareket Saati : 13:00

Güzergah: Suadiye otel önünde buluşup hareketle birlikte Bağdat caddesinde kortej sürüşü yaparak sonrasında Kadıköy İskele Meydanında Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve Cİnayete kurban giden dostlarımız için basın açıklaması yapılacaktır.
CMK - HFC Cadde Motor Klubu

road runner

• Kıdemli Üye
Ynt: 30 Agustos Zafer bayramı Kortejı
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2014, 12:30:05 öö »
ben orada olacağım ama sadece cumhuriyet korteji için hala soruşturma aşamasında olan ve içinden ne çıkacağı belli olmayan bir olaya katılmak (paraları ve cep telefonları alınmamış sadece kameralar kayıp ve iki kişiyi sadece bir kişi soyuyor akla mantığa sığdıramadığım için bu olaya dahil olmak istemiyorum ) ve daha sonrasında tühbe keşke katılmasaydım diye üzüleceğim bir duruma düşmek istemiyorum ki istanbulda taksiciler ve dolmuşcular hergün kaç motorcuyu öldürüyor buna ses cıkartmak lazım

ZaRaLi

• Üye
  • **
  • Serdar DÜZENLİ
Ynt: 30 Agustos Zafer bayramı Kortejı
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2014, 12:05:39 ös »
Bende orda olacağım büyük ihtimal.
Sormayın nasılsın diye filistin gibiyim işte bir yanım işgal bir yanım direnişte.. ==> Serdar Düzenli