Reklamlar  

Gönderen Konu: Gün içerisinde başımızdan geçen ilginç olay yada ani paylaşımı.  (Okunma sayısı 2217 defa)

ZaRaLi

• Üye
  • **
  • Serdar DÜZENLİ
Böyle bir konu açtım nereden esti bilmiyorum, kimse zorunlu değil anlatmak isteyen paylaşmak isteyen olursa burada tek başlık altında olsun güzel olsun diye düşündüm saygılar.

Benim başımdan geçen güzel anılarımdan biri;
        Paket götürüyorum yine fix yaptığım gibi vatandaşın biri geldi dudullu istikametine nasıl gidebilirim iett araçları yada minübüs geçermi buralardan bende tarif ettim fakat epeyi yürümesi lazimdi güzergah normalde test tarafta neyse yavaştan yürümeye başladı bende o gideceği güzergahdan geçen araçların yolundan gidiyordum yakın kağışdağ acarlar tarafı bilirsiniz belki neyse olaya gelelim gönlüm razı olmadı akşam akşam yürümesine bi ton yolda var motorla adamın yanına vardım dedim atla abicim iett araçların geçtiği yere bırakayım seni oradan gidersin akşam akşam yürüme boşuna neyse atladı motora gittim durakta indirdim telefon numaramı istemezmi şaşırdım hayırdır :) şuanda çalıştığım firma büyük kurumsal bi firma herhalde faka bastık bölge müdürüne felan denk geldik kovulacağız iyiliğinden yine bela aldın başına oğlum dedim kendi kendime verdim numaramı çağrı attı normalde yasak yabancı bi insanı artçı almak. neyse ne yapıcaksın abicim sorması ayıp :) ben avukatım herhangi bi sorunun sıkıntın olursa her zaman yardımcı olurum çağrı atman yeterli kardeşim diyip teşekkür etti baktık yolumuza :)
Sormayın nasılsın diye filistin gibiyim işte bir yanım işgal bir yanım direnişte.. ==> Serdar Düzenli

Admin

• Admin
  • Süper Üye
    • CMK - HFC Cadde Motor Klubu
bosuna dememısler ıyılık yap ıyılık gorursun dıye bırgun sıkısırda avukat ıhtıyacın olursa gercı sıtemızın avukatı var her konuda yardımcı olucak ama yınede danısır yardım alırsın...
CMK - HFC Cadde Motor Klubu

ZaRaLi

• Üye
  • **
  • Serdar DÜZENLİ
Aynen abim inş. lazim olmazda aramayız... :)
Sormayın nasılsın diye filistin gibiyim işte bir yanım işgal bir yanım direnişte.. ==> Serdar Düzenli

bariscingiz

• Ziyaretçi
Ynt: Gün içerisinde başımızdan geçen ilginç olay yada ani paylaşımı.
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2015, 07:51:02 öö »
Böyle insanların olması güzel gerçekten ya :)